Gala urodzinowa marki Wadas

Z przyjemnością informujemy, że 14 marca 2018 r. miał miejsce bankiet z okazji pierwszej rocznicy marki Wadas. Mieliśmy zaszczyt zaprosić Państwa na galę urodzinową, która odbyła się w hotelu Focus. Chcielibyśmy podziękować wszystkim gościom za tak liczne przybycie i zdać relację z tego ważnego dla nas wydarzenia.


W pierwszej kolejności chcielibyśmy podziękować za pomoc w prowadzeniu gali doświadczonemu konferansjerowi, panu Wojciechowi Kaczmarczyk, który zapewnił wspaniałą rozrywkę naszym gościom.

ON Kaczmarczyk na Gali Wadas

Podczas gali odbył się pokaz fryzur marki Wadas, w którym udział wzięły piękne modelki. Dziękujemy wszystkim Paniom, które tak wspaniale zaprezentowały nasze stylizacje za zaangażowanie i profesjonalizm.

Modelki na pokazie fryzur

Przy okazji chcemy wspomnieć, że motywem przewodnim były kwiaty, które zostały wykorzystane podczas stylizacji fryzur. Tym akcentem podkreślamy wiosenne trendy w stylizacjach.

Goście na pierwszych urodzinach salonu Wadas

Modelki na gali urodzinowej salonu Wadas

Kwiatowy motyw na fryzurach

Podczas bankietu goście mogli poczęstować się pysznym tortem, który został przygotowany specjalnie z okazji pierwszych urodzin marki Wadas.

Tort urodzinowy salonu fryzjerskiego Wadas

Podziękowania należą się również właścicielowi salonu, panu Michałowi Wadasowi, który był autorem kolekcji fryzur marki Wadas.

Podziękowania za przygotowanie Gali

Atrakcją wieczoru był występ utalentowanej wokalistki – Jesiki. Po raz kolejny chcemy podziękować jej za wspaniałe wystąpienie.

Występ muzyczny na pierwszych urodzinach salonu Wadas

Jesteśmy pod wrażeniem makijażu przygotowanego przez panią Bernadettę Kulik, której chcemy serdecznie podziękować za wkład w przygotowanie gali.

Michał Wadas z gośćmi na pokazie

Dziękujemy także wszystkim gościom, którzy chcieli uczestniczyć z nami w tym wydarzeniu. Nie spodziewaliśmy się tak licznego przybycia i tylu miłych słów z Państwa strony.

Uroczysta gala urodzinowa

Rozstrzygnęliśmy również konkurs na najlepszą metamorfozę – zwyciężczynią została pani Żaneta Michalak, której chcielibyśmy pogratulować.

Michał Wadas na gali urodzinowej

Kolejną zwyciężczynią w konkursie metamorfoz została Pani Iwona Tyrna-Łojek.

Laureatka metamrofozy konkursu salonu Wadas

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *