Finał metamorfozy „Inspiracja marzeniami- odkryj swoją kobiecość”

Czy metamorfoza się udała? Zobaczcie!

Nadeszła chwila aby rozstrzygnąć nasz noworoczny konkurs. Zgłosiły się do niego dwie piękne kobiety, które potrzebowały zmienić coś w swoim wyglądzie.

Aby wygrać metamorfozę trzeba było tylko wziąć udział w konkursie pod hasłem „Inspiracja marzeniami- odkryj swoją kobiecość”, organizowanym przez Silesion.pl i katowicką pracownię fryzjerską Michała Wadasa. Do wygrania były vouchery ufundowane przez salon WADAS o wartości 2 000 złotych (każdy z nich)

Wystarczyło, że na adres kontakt@silesion.pl przesłaliście swoje zdjęcie z opisem, co i dlaczego chciałybyście zmienić w swoim wyglądzie. Na zgłoszenia czekaliśmy do 27 grudnia.

Spośród wielu zgłoszeń wybraliśmy dwa, naszym zdaniem najlepsze. Pani Basia i pani Ania chciały zmienić coś w sobie. Były już znudzone fryzurą, która od kilku lat całkowicie się nie zmienia.

Co się zmieniło?

Pani Anna miała bardzo wrażliwe, jasne włosy. Ten kolor w kontraście z cerą sprawiał, że twarz wyglądała na zaczerwienioną.

Zmieniliśmy kolor włosów i poszliśmy w delikatnie ciemniejsze blondy, które spowodowały, że u naszej klientki oczy stały się bardziej wyraziste – o metamorfozie opowiada fryzjer Michał Wadas. – Wykonaliśmy strzyżenie, w którym delikatnie skróciliśmy włosy oraz nadaliśmy delikatną linię cieniowania. Dzięki temu włosy mają większą objętość.

Bałam się zmiany, ale obsługa okazała się bardzo miła i profesjonalna. W tej stylizacji czuję się świetnie! – komentuje zmiany pani Ania.

Pani Basia również przeszła metamorfozę kolorystyczną. Fryzjer zdecydował się zmienić jej ostro czerwony kolor włosów na subtelny i delikatny odcień rudości.

Używaliśmy specjalnych kosmetyków, które miały za zadanie wygładzić ich włosy oraz nadać im blasku i światła. Myślę, że się udało! – kończy Wadas.

Zobaczcie jak zmieniły się nasze czytelniczki:

Przed:

Kobieta przed metamorfozą

Wizyta w salonie fryzjerskim

Po:

Włosy po metamorfozie

Nowa kobieca fryzura

Źródło: silesion.pl

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *